Skip to content

Grīšļa 5

Jauna māja, kas atrodas labiekārtotā teritorijā. Nesošo sienu konstrukcijas būvētas no silikāta blokiem, pārsegumi – no dzelzsbetona paneļiem. Gāzes apkure, pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija. Ekspluatācijā nodošanas termiņš: 2007. gads.

Moderna daudzdzīvokļu māja, kas atrodas Lielupes piekrastē, klusā vietā privātmāju rajonā, 3078 m2 lielā, labiekārtotā, slēgtā teritorijā. Ēkai raksturīga mūsdienīga arhitektūra un ērts dzīvokļu plānojums. Dzīvokļi – ar balkoniem un panorāmas logiem, pagal…

lasīt vairāk

Jauna māja, kas atrodas labiekārtotā teritorijā. Nesošo sienu konstrukcijas būvētas no silikāta blokiem, pārsegumi – no dzelzsbetona paneļiem. Gāzes apkure, pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija. Ekspluatācijā nodošanas termiņš: 2007. gads.

Moderna daudzdzīvokļu māja, kas atrodas Lielupes piekrastē, klusā vietā privātmāju rajonā, 3078 m2 lielā, labiekārtotā, slēgtā teritorijā. Ēkai raksturīga mūsdienīga arhitektūra un ērts dzīvokļu plānojums. Dzīvokļi – ar balkoniem un panorāmas logiem, pagalmā – autostāvvieta. No augšējo stāvu dzīvokļu logiem un terasēm paveras skats uz Lielupi. Ēkas pamati un pārsegumi būvēti no dzelzsbetona paneļiem, ārsienas – siltinātas ķieģeļu sienas un siltināti saliekamie dzelzsbetona paneļi. Pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija, gāzes apkure no mājas individuālā siltummezgla, visas telekomunikācijas. Dzīvokļi pieejami ar pilno apdari, ir iespējami 3 veidu apdares varianti.

Jūrmala ir vislielākā kūrortpilsēta Baltijās valstīs un otra lielākā pilsēta Latvijā (55.000 iedzīvotāju).

Tā stiepjas 32 km garumā gar Rīgas jūras līci un aizņem 100 kv.km.

Ērtais ģeogrāfiskais novietojums (15 km līdz starptautiskajai lidostai un 25 km līdz Rīgai) un daudzveidīgās satiksmes iespējas (6 joslu šoseja, dzelzceļš, ūdensceļš) ļauj to sasniegt dažu desmitu minūšu laikā.

Jūrmalas galvenā bagātība ir tās daba un maigais, dziedējošais klimats.

Ne jau velti šeit uzbūvēts tik daudz atpūtas namu un sanatoriju.

Ap 1/3 no pilsētas teritorijas klāj priežu meži un parki, kas nodrošina tās iedzīvotājiem un viesiem spirgtu, veselīgu gaisu.

Unikālā balto smilšu pludmale tiek rūpīgi kopta un labiekārtota, tādēļ tai piešķirts Vides izglītības fonda Zilais karogs – pasaulē atzītākais ūdens kvalitātes un apkārtnes tīrības apliecinātājs.

Pats Jūrmalas centrs iezīmīgs ar attīstītu infrastruktūru.

Liels daudzums kafejnīcu un restorānu, veikali, viesnīcas, sporta un rehabilitācijas centri, valsts un privātu organizāciju filiāles sakoncentrējušās ap plašo, tikai gājējiem atvēlēto Jomas ielu.

Jūrmalā pie Lielupes uzbūvēts lielākais Baltijas ūdens atrakciju centrs Līvu akvaparks, kurā var baudīt vasaru visu gadu.

Arī kultūras dzīve nav atstāta novārtā, un visaktīvākā tā ir Dzintaru koncertzālē.

Šeit katru vasaru notiek neskaitāmi estrādes un akadēmiskās mūzikas koncerti, kuros uzstājas gan vietējas, gan ārzemju zvaigznes.

Aktuālie piedāvājumi šajā objektā

Pēc Jūsu meklēšanas kritērijiem netika atrasts neviens nekustamais īpašums

Izveidojiet savu pieprasījumu


 
Seko līdzi jaunumiem!
Cityreal.lv